Тваринництво

Прирости свиней покращуються завдяки біоактивним пептидам в їхньому раціоні

Прирости свиней покращуються завдяки біоактивним пептидам в їхньому раціоні

Експериментально підтверджено, що прирости свиней поліпшуються завдяки додаванню в їхній раціон біоактивних пептидів.

Біоактивні пептиди сприяють кращому функціонуванню організму свиней та їх росту. Це альтернатива стимуляторам, яка гарантує безпечність виробленої свинини.

Нині існують можливості у промислових умовах синтезувати біологічно активні пептиди, наприклад, із білків курячих яєць. Вони містять багато біоактивних пептидів і є цінним інгредієнтом корму для поросят.

Раціони з високим умістом протеїну корисні для підтримування здоров’я молодняку, адже здатність формувати білок в організмі цілковито залежить від амінокислотного профілю корму. Тому чим більше амінокислот сприяють продукуванню білків, тим вищою є їхня біологічна цінність. Через це свиням рекомендують згодовувати лише добре перетравні білки рослинного та/або тваринного походження, збалансовані за амінокислотами.

Довідка

Біоактивні пептиди ‒ це новий тип білкової добавки, що містить кілька амінокислот. Вони беруть участь у регулюванні обміну речовин й інших процесів організму. Навіть незначна їх частка в кормі може сприяти перетравленню й розщепленню різних тваринних і рослинних білків.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!