Тваринництво

Повітронагрівачі прямої дії в пташнику зменшують енерговитрати на 20-30% проти опалення від центральної котельні

Повітронагрівачі прямої дії в пташнику зменшують енерговитрати на 20-30% проти опалення від центральної котельні

Опалення пташників повітронагрівачами прямої дії, розміщеними безпосередньо в пташнику, нині є найпоширенішим у бройлерних господарствах України.

Його ККД становить близько 98% – за застосування повітронагрівачів на газоподібному паливі та 92% – за застосування повітронагрівачів на рідкому паливі.

З-поміж усіх інших ця система потребує найменших капітальних витрат, працює в автоматизованому режимі.

Порівняно з опаленням від центральної котельні, повітронагрівачі прямої дії зменшують енерговитрати на 20-30%, порівняно з теплогенераторами – на 10-15%.

Опалення пташників від центральної котельні характеризується порівняно невисокою енергетичною ефективністю через великі втрати тепла в теплотрасах: у пташник доходить тільки 50-70% теплової енергії, отриманої від спалювання палива.

Однак останнім часом у зв’язку з появою автоматизованих блокових котелень, збільшенням використання в котельнях таких видів палива, як дрова, паливні брикети та пелети, солома, підстилковий послід, біогаз тощо знову спостерігається збільшення інтересу до цієї системи. Сучасні технології також дають змогу істотно підвищити її енергоефективність.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!