Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Полтавське господарство запустило молокопереробний завод

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Фермерське господарство «Ромашка» відкрило молокопереробний мінізавод у селі Сагайдак Шишацького району Полтавської області.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

На молокозаводі встановили обладнання виробництва «Полтава-Союзмаш».

Потужність підприємства – 10 тонн молока на добу. Для виготовлення твердих сирів і вершкового масла використовується молоко з власної ферми. Під час виробництва не додаються рослинні жири.

Господарство утримує 500 голів дійного стада. За словами керівника «Ромашки» Олексія Кругляка, корів годують комбікормом, виробленим на власному мінізаводі. Влітку випасають на зеленій масі, а взимку дають сінаж і силос.

Підприємство запровадило систему НАССР. Контроль якості та безпечності продукції, дослідження продукції на мікробіологічні та хімічні показники здійснює Пирятинська міжрайонна лабораторія Держрпродспоживслужби.

І ще, не менш важливо, оператор ринку діє в рамках швейцарсько-українського проєкту з безпечності молока SAFOSO за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Як повідомлялося, «Агрофірма Привілля» (Луганська область) запустила цех із перероблення молока.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!