Тваринництво

Польські птахівники хочуть підкорити ринок Куби

Польські експортери м’яса птиці орієнтуються на Кубу як на ще один важливий ринок у  Центральній Америці, пише euromeatnews.

За словами генерального директора Національної ради птахівництва – Господарчої палати у Варшаві (KRD-IG) Даріуша Гощинського, кубинський ринок спроможний спожити великі обсяги польської продукції птахівництва.

Кубинська делегація планує відвідати Польщу цього тижня, і Даріуш Гощинський має сподівання збільшити експорт до цієї країни.

«У 2019 році ми експортували на Кубу понад 22 тис. тонн м’яса птиці. Потенціал цього ринку величезний, – зазначив він. – Я вірю, що візит кубинської делегації дозволить збільшити обсяг експорту в 2020 році».

Польща є найбільшим виробником м’яса птиці в ЄС і посідає третє місце в світі серед найбільших експортерів птиці. У 2019 році в країні виробили близько 3 млн тонн м’яса птиці завдяки великому попиту з боку ЄС та інших міжнародних ринків. Проте, протягом перших двох місяців 2020 року на експорт польської курятини вплинув спалах грипу птиці у країні.

Нагадаємо, у січні цього року головними покупцями українського м’яса та їстівних субпродуктів птиці були Нідерланди, Саудівська Аравія та Ірак.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!