Тваринництво

Підприємців запрошують до промислового вилову риби в Атлантичному океані у 2022 році

Підприємців запрошують до промислового вилову риби в Атлантичному океані у 2022 році

На 2022 рік Україні виділено національну квоту на вилов морського окуня в північно-західній частині Атлантичного океану у районі 3O в обсязі 150 тонн.

Про це повідомили у Держрибагентстві з посиланням на результати 43-ї щорічної сесії Організації з рибальства в північно-західній частині Атлантичного океану (НАФО).

До використання також доступні промислові квоти для груп Договірних сторін, що встановлені за статтею «Інші»: тріска атлантична, золотистий окунь, жовтохвоста лиманда, атлантична довга камбала, білий американський морський налим, скат, кальмар. Їхній вилов здійснюється за «олімпійським принципом» – без розподілу на національні квоти.

Держрибагентство запрошує зацікавлених суб’єктів господарювання долучитися до здійснення промислу у водах північно-західної частини Атлантичного океану.

Із вимогами щодо необхідного пакету документів для провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, загальний вилов риби і водних біоресурсів в Україні за вісім місяців склав 40,7 тис. тонн.

Довідка

НАФО є міжурядовою організацією з управління рибальством, що здійснюється на наукових засадах в північно-західній частині Атлантичного океану.

Щорічно на засіданнях НАФО та її робочих органів обговорюються результати наукових робіт з оцінки запасів водних біоресурсів, регулювання промислу у північно-західній частині Атлантичного океану, встановлюються національні квоти вилову водних біоресурсів тощо. Квота виділяється безпосередньо державі-члену, тому судно, що веде промисел за цією квотою, має бути під прапором України.