Тваринництво

Первомайський МКК отримав єврономер і постачає молочні товари до ЄС

Первомайський МКК отримав єврономер і постачає молочні товари до ЄС

Первомайський молочноконсервний комбінат (МКК) отримав єврономер і вже постачає товари до низки європейських країн.

Про це повідомив співвласник Первомайського МКК Андрій Табалов, інформує Спілка молочних підприємств України. Перемовини про експорт молочної продукції підприємства тривають із країнами Балтії, Болгарією, Францією, Італією, Румунією, Нідерландами.

«Ведемо перемовини з різними клієнтами, бо маємо амбітні плани, ‒ зазначив Андрій Табалов. ‒ Українська молочна продукція цікава для європейського ринку й конкурентна».

Як зазначила директорка з експорту Ірина Віхтюк, дозвіл на експорт продукції до країн ЄС Первомайський МКК отримав у листопаді 2023 року.

«Зараз відвантажуємо наші товари в Німеччину, Польщу. За І квартал 2024 року відвантажили 100 тонн молочної продукції в асортименті”, – уточнила вона.

За словами Ірини Віхтюк, в Європі надають перевагу продукції у форматі дой-пак.

«Європейці цікавляться і базовим асортиментом (згущеним молоком, «Ірискою»), й унікальними позиціями Первомайського МКК, як-от безлактозне згущене молоко, «Іриска» з горіхом, згущене молоко з ваніллю, згущені вершки, згущене молоко з какао», – зазначила директорка з експорту.

Як повідомлялося, в І кварталі Україна відправила на експорт 5,9 тис. тонн згущених молока і вершків.

Довідка

Первомайський молочноконсервний комбінат ‒ одне з найбільших підприємств із перероблення молока в Україні. Виробляє згущене молоко і вершки, свіжу молочну продукцію, вершкове масло, тверді сири. Експортує продукцію до 25 країн світу. Входить до складу молочної компанії «Волошкове поле».