Тваринництво

Пептидоглікани допомагають ефективному травленню птиці

Ефективним способом, який допоможе запобігти проблемам із кишечником птиці та сприяти її продуктивності є додавання препаратів, що поліпшують мікробіом кишкового тракту.

Однак така годівля буде ефективною за підтримання балансу між забезпеченням здоров’я мікробіоти шлунково-кишкового тракту господаря та профілактикою порушень у роботі кишечника.

Кишкова мікробіота забезпечує правильну регуляцію гомеостазу організму господаря, оскільки сприяє ряду фізіологічних функцій. Серед них процес травлення та всмоктування, енергетичний обмін, профілактика слизових та модульних інфекцій, здорова імунна система.

Вплив живої мікробіоти на шлунково-кишкову функцію до цього часу вже ретельно вивчено та пояснено. А вплив мертвої бактеріальної біомаси на здоров’я кишечника і процес всмоктування поживних речовин значною мірою не вивчались.

Такі компоненти кишкових бактерій, як пептидоглікани можуть допомогти уникнути накопичення залишків бактеріальних клітин у кишечнику птиці, що дозволить нормально функціонувати травному тракту та забезпечить ефективне травлення та всмоктування поживних речовин.

Як повідомлялося, за гострого гастроентериту може загинути більше половини птахопоголів’я.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!