Тваринництво

«Пан Курчак» побудує біометановий завод

«Пан Курчак» побудує біометановий завод

Агропромгрупа «Пан Курчак» побудує біометановий завод загальною потужністю понад 7 млн м3 на рік.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів Сергій Горлач, голова наглядової ради агропромгрупи «Пан Курчак».

«Зважаючи на наявність власної сировини, зокрема курячого посліду та іншої органіки,  компанія ухвалила рішення про будівництво біометанового заводу», ‒ зазначив він.

Також Сергій Горлач підкреслив, що стратегія розвитку компанії передбачає подальше оновлення виробничих потужностей, збільшення поголів’я бройлерів, розширення асортименту продукції з високою доданою вартістю та активну експансію на нові експортні ринки.

«Ми плануємо інвестувати в персонал, цифрові рішення та проєкти сталого розвитку, щоб забезпечити довгострокову конкурентоспроможність і стабільність бізнесу», ‒ зауважив він.

Як повідомлялося, біометановий бізнес має рентабельність у середньому 25-30%.