Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Освітленість 20-60 люкс на висоті росту курчати рекомендується для стимуляції раннього набору живої маси

Освітленість 20-60 люкс на висоті росту курчати рекомендується для стимуляції раннього набору живої маси

Програми освітлення в пташнику мають бути адаптовані для конкретних кліматичних умов, типу приміщення та загальних цілей програми відгодівлі. Неправильне їхнє використання може призвести до зниження середньодобових приростів і поставити під загрозу показники цілого стада.

Кількість світла й інтенсивність освітлення впливають на активність бройлерів. У перші 5-7 днів для досягнення потрібного рівня споживання корму, розвитку травної й імунної систем слід проводити ефективну стимуляцію активності.

Зниження енергії, необхідної для активності в середині основної фази вирощування, підвищить ефективність виробництва. Рівномірний розподіл світла по всьому пташнику є дуже важливим чинником для успішної роботи будь-якої програми освітлення.

Рекомендується мати освітленість 20-60 люкс на висоті росту курчати для стимуляції раннього набору живої маси. Оптимальна інтенсивність світла на рівні підлоги не має змінюватися більше ніж на 20%. Після 7-денного віку, а краще після досягнення живої маси в 160 г інтенсивність освітлення слід поступово знижувати до 5-10 люкс.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!