Тваринництво

Нейтралізатори мікотоксинів захищають здоров'я тварин

Нейтралізатори мікотоксинів захищають здоров'я тварин

Спеціальні нейтралізатори мікотоксинів забезпечують належний захист тварин і птиці, зберігаючи високу рентабельність утримання.

Залежно від видів мікотоксинів, є різні види боротьби із застосуванням спеціалізованих препаратів: неорганічна адсорбція, органічна адсорбція, зв’язування й адсорбція, а також біотрансформація.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

Важливо, щоб продукти для деактивації токсинів були протестовані in vivo з мікотоксинами, для знешкодження яких призначені.

Комплексні продукти для боротьби з мікотоксинами зазвичай поєднують біотрансформуючі ферменти, міцно зв’язувальний продукт клітинної стінки дріжджів і бентонітову глину. Комбінація неорганічної адсорбції, органічного зв’язування та біологічної трансформації має захищати від полізабруднених кормів. Ефективна біотрансформація мікотоксинів повинна запобігати шкідливому впливу на кишківник тварини. Бажано, щоб препарат мав додатковий захист від хронічного впливу низьких концентрацій.

Препарати, спеціально розроблені для дезактивації афлатоксинів, зазвичай мають у складі суміш сильно- і швидкоадсорбційних бентонітових глин. Швидка адсорбція мінімізує вплив афлатоксинів на тварин, а сильна адсорбція виводить їх із травного тракту.

Нагадаємо, мікотоксини зазвичай спричиняють у птиці захворювання з прихованим перебігом.