Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Настінні вентилятори запобігають утворенню місць із протягами у пташнику

Настінні вентилятори запобігають утворенню місць із протягами у пташнику

Високоефективні настінні вентилятори нового покоління забезпечують найкращі умови вирощування птиці, які мінімізують споживання енергії, пише журнал «Наше птахівництво».

Коефіцієнт повітряного потоку показує стабільність роботи вентилятора за зміни тиску та є одним із визначальних чинників для створення оптимальних умов мікроклімату в тваринницькому приміщенні.

Дизайн настінних вентиляторів гарантує їхню високу продуктивність. Так, герметичну моторизовану систему заслінок сконструйовано так, щоб у приміщення потрапляв оптимальний потік повітря, забезпечуючи рівномірну температуру повітря у тваринницьких приміщеннях та подання повітря по всій площі утримання тварин. Така система дає змогу запобігти утворенню місць із застояним повітрям та/чи протягами.

Коли вентилятор не працює, у приміщення не потрапляє повітря з вулиці, й температура всередині залишається однаковою. Водночас жалюзійна система дає змогу зекономити на додатковому опаленні, тому що холодне повітря не потрапляє до приміщення.

Настінні вентилятори нового покоління легко чистити, а за відключення електроенергії заслінки типу «метелик» можуть працювати як частина системи аварійного відкриття. При цьому, як порівняти з іншими вентиляторами, настінні мають нижчий рівень шуму під час роботи.

Вентилятори оснащені двигуном прямого приводу, що дає змогу уникнути частого регулювання й обслуговування ременів. Двигун і його контролер розділено, що також здешевлює обслуговування та заміну запчастин.

Як повідомлялося, влітку варто зменшити щільність посадки птиці, щоб запобігти тепловому стресу.

Журнали