Тваринництво

Найвищий уміст кальцію в м’язах стегна – у 30-добових курчат

Найвищий уміст кальцію в м’язах стегна – у 30-добових курчат

Вміст кальцію в різних частинах тушки птиці відрізняється в різні вікові періоди. Зокрема, в процесі росту курчат до 30-добового віку його кількість збільшується в м’язах стегна та шкірі та зменшується в печінці порівняно з обсягом у добових курчат.

У 60-добовому віці кількість кальцію в печінці зменшується в середньому на 18% проти показника у 30-добових і залишається на аналогічному рівні у 90-добових курчат.

Рівень кальцію в м’язах стегна в добових курчат порівняно високий відносно інших тканин. Найвищий уміст кальцію в м’язах стегна – у 30-добових курчат, його кількість поступово зменшується у наступні вікові періоди.

У тканинах шкіри вміст кальцію у 6-добових курчат нижчий, ніж у добових у середньому на 37%. Він зростає у 30-добових у середньому на 56%. У 60- та 90-добових курчат уміст кальцію нижчий, ніж у 30-добових.

Зменшення кількості кальцію у шкірі супроводжується його зростанням у пір’ї, що свідчить про його інтенсивне використання в кератинізації пір’я, тобто в кінцевій фазі синтезу кератину, подібно до того, як це відбувається за кальцифікації або мінералізації кісток.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!