Тваринництво
Головне:
Тваринництво

На що звертати увагу при виборі кросу чи лінії індиків

Поділитись:
На що звертати увагу при виборі кросу чи лінії індиків

Сучасні кроси та лінії індиків розділяють на вагові категорії (важкого, середньо-важкого та середнього типів) і за технологічним призначенням (для інтенсивних та екстенсивних технологій).

Різні кроси індиків однієї вагової категорії мають незначні відмінності за живою масою та конверсією корму.

Тому у виборі кросу чи лінії в першу чергу слід керуватися умовами поставки інкубаційних яєць або добового молодняку (близькість постачальника, ціни, вид й умови транспортування, митні процедури тощо), їхньою якістю, відсутністю небезпечних інфекційних захворювань, надійністю та добросовісністю постачальника.

Іншим важливим критерієм вибору може бути тип продукції, яку передбачається продавати.

Якщо планується реалізувати продукцію у вигляді цільних тушок, краще придбати крос середнього або середньо-важкого типу: B.U.T.-8, B.U.T.-10, BUT Premium, Medium Bronze або Hybrid Grade Maker.

Якщо ж передбачається глибока переробка тушок, доцільніше придбати крос важкого вагового типу: Big-6, Big-7, Big- 9, BUT-6, ТP7, Hybrid Сonventer або Hybrid XL.

Для вирощування у фермерських господарствах за напівінтенсивними технологіями гарним вибором може бути вітчизняний крос Харківський – це зменшить транспортні витрати і позбавить митних процедур.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!