Тваринництво
Головне:
Тваринництво

На ринку живця свиней панує стабільність цін

Поділитись:
На ринку живця свиней панує стабільність цін

Наприкінці липня на ринку живця свиней триває штиль: ціни тримаються в межах 44-46 грн/кг.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Закупівельники відзначають стабільність реалізації та загальний баланс між попитом і пропозицією на ринку. Сезонні чинники відчутні у приморських областях, де попит активніший за рахунок напливу відпочиваючих. Тому на тлі недостатніх обсягів пропозиції свинини в південних регіонах ціна закупівлі живця свиней дещо вища.

Більшість м’ясопереробників налаштовані на продовження безпрецедентного спокою цін. Майже три чверті операторів вважають, що ціна наступного тижня, як і цього, варіюватиме переважно в межах 44,5-45 грн/кг.

Інші ж оператори вважають, що ціна може зрости через обмеженість пропозиції живця. Вони зазначають, що прирости товарного поголів’я відчутно пригнічені через спекотні погодні умови, тож деякі виробники змушені відтерміновувати реалізацію або продавати тварин меншою масою.

Посилення впливу цього чинника на ціну в другій половині серпня та наближення тривалих святкових вихідних може стимулювати приріст цін.

Однак компанії-імпортери відзначають, що ціни закупівлі живця та, відповідно, свинини у провідних європейських виробників свинини продовжують знижуватися з кроком у 2-3 євроценти/кг на тиждень. Тож незабаром внутрішній ринок може перейняти цей тренд, щоб притік імпортної свинини не збільшувався.

Зазначимо, що ціна на живець в Україні перевищує бар’єрну, яка наступного тижня збереже свій рівень (42 грн/кг) через зростання курсу євро.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!