Тваринництво

На Полтавщині відкрили сімейні ферми в рамках Проекту USAID

На Полтавщині відкрили сімейні ферми в рамках Проекту USAID

У Полтавській області відкрилися дві сімейні ферми європейського зразка. У селі Денисівка Оржицького району – ферма родини Сергієнків/Шаповаленків, а в селі Сухорабівка Решетилівського району – ферма родини Жванків.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської облдержадміністрації.

Вони створені в рамках Проекту USAID/Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи».

Удві сімейні ферми інвестовано понад 900 тис. грн.

Сімейні ферми засновані на базі домогосподарств членів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) «Молочний Світанок». Кожна з ферм розрахована на 20 голів ВРХ, має танкери-охолоджувачі.

Очікується, що обидві ферми забезпечать стабільне виробництво і постачання молока першого ґатунку через СОК «Молочний Світанок».

Завдяки покращенню умов утримання тварин продуктивність поголів’я ферм зросте мінімум на 15-25%.

Сімейні ферми родин Сергієнків/Шаповаленків та Жванків отримали в рамках Проекту декілька високопродуктивних нетелей. За умовами договору, вони передадуть перший приплід жіночої статі іншій сімейній фермі, що є членом кооперативу.

Родини Сергієнків/Шаповаленків також отримають компенсацію за придбану доїльну установку та кормоподрібнювач як учасники обласної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

Сімейні ферми, створені в рамках проекту, стануть навчальними майданчиками для інших потенційних сімейних фермерів Полтавської області.

На Полтавщині у рамках Проекту до червня 2017 року буде завершено будівництво щонайменше п’яти сімейних ферм.

Довідка

Проект USAID/Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи» виконується МБФ «Добробут громад» у партнерстві з компанією «Данон-Україна», ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» та ОСОК «Господар» за співфінансування «Данон Екосистем» Фонду, Heifer International та проекту Уряду Канади. Проект підтримує Міністерство аграрної політики та продовольства.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!