Тваринництво

На Міжнародному форумі Poultry Farming розкажуть, чому бройлери не набирають вагу

На Міжнародному форумі Poultry Farming розкажуть, чому бройлери не набирають вагу

За вирощування бройлерів важливий правильний і своєчасний набір ваги, і цей процес вимагає постійного контролю.

Ріст курей і формування мускулатури залежить від багатьох чинників. І особливо вимогливі бройлери, адже швидкий набір маси ‒ їх головна властивість

Керівниця відділу птахівництва Laboratorios Hipra, SA Ольга Іващенко на Міжнародному практичному форумі Poultry Farming у подробицях висвітлить ветеринарні та технологічні аспекти відсутності приросту ваги у бройлерів.

Захід, який організовує журнал «Наше птахівництво», відбудеться 16-17 квітня у Львові. Тут зустрінуться спеціалісти птахівничої галузі, провідні фахівці й консультанти міжнародного рівня, практики й науковці.

Технологам у сфері птахівництва також будуть цікаві доповіді фахівців щодо способів підвищення збереження й однорідності стада, роль підкислювачів, використання амінокислот із розгалуженим ланцюгом у годівлі курчат-бройлері, поліпшення несучості птиці та інші.

Керівники протягом двох днів роботи форуму зможуть обговорити з колегами ефективний менеджмент у турбулентні періоди, запровадження новітніх технологій для покращення операційних процесів, способи підвищення рентабельності виробництва, нові логістичні шляхи тощо.

Чимало доповідей на Poultry Farming присвячено проблемам ветеринарії. Зокрема, йтиметься про причини порушення обміну речовин у птиці, підтримання високого імунного статусу, продукти в годівлі птиці, альтернативні антибіотикам, нюанси ефективної вакцинації.

Ознайомтеся з детальною програмою й доповідачами форуму Poultry Farming і заплануйте свій візит на зустріч із колегами.