Тваринництво

На форумі «Молочна ферма» йтиметься про стратегію підбору бугаїв-плідників

На форумі «Молочна ферма» йтиметься про стратегію підбору бугаїв-плідників

Індивідуально підібраний для корови бугай може покращити певні її ознаки: кінцівки, вим’я, екстер’єр, продуктивність тощо. Це – запорука успіху в організації стабільної селекційної роботи.

Як обрати стратегію підбору бугаїв-плідників розповість заступниця директора торговельної платформи «Українські ферми» Неллі Кудрявська на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Зниження собівартості сирого молока»

Захід, який збирає провідних експертів і практиків молочного скотарства, відбудеться у Львові 16 березня. Організатором форуму є журнал The Ukrainian Farmer, який ретельно відстежує тенденції розвитку галузі.

Керівники, ветеринарні лікарі, технологи провідних господарств і виробників розглядатимуть оптимальні варіанти, як покращити здоров’я великої рогатої худоби, менеджмент процесів годівлі. Крім того, охоплять питання вирощування й утримання поголів’я.

На форумі йтиметься також про перспективи галузі, налагодження виробництва продукції з доданою вартістю, освоєння нових ринків збуту, керування молочною фермою в умовах обмежених людських ресурсів.

Дізнатися, як долучитися до Всеукраїнського практичного форуму «Молочна ферма. Зниження собівартості сирого молока», а також ознайомитися з програмою і спікерами можна тут.