Тваринництво

На чому можна заощадити при вирощуванні птиці

На чому можна заощадити при вирощуванні птиці

СТОВ «Старинська птахофабрика», яка входить до агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», оптимізує умови утримання птиці.

Так, майже 30% пташників переведено на освітлення світлодіодними лампами. Надалі цю кількість планується довести до 100%.

Про це розповів журналу «Наше птахівництво» головний технолог підприємства Сергій Філатов.

«Ми користуємося випаровувальним охолодженням, завдяки чому зменшується робота вентиляторів у пташнику, що є досить економічно вигідним, ‒ зазначив головний технолог. ‒ У холодний період року ми чітко контролюємо вентиляцію приміщень. Це дозволяє уникнути протягів або зон застоювання повітря та переохолодження птиці, а також знизити витрати на електроенергію та теплоносії».

Птицю утримують на підлозі з соломи. Підстилковий матеріал ‒ власного виготовлення. «Для запобігання виникненню різних захворювань, наприклад, аспергильозу, своєчасно проводимо дезінфекцію підстилкового матеріалу в процесі його заготівлі, ‒ розповів Сергій Філатов. ‒ Потім, коли його розстилають у пташнику, обробляємо парами формаліну. В присутності птиці періодично або за потреби дезінфікуємо препаратами йоду методом фумігації».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!