Тваринництво

Міжнародний форум Poultry Farming: про ефективне й сучасне птахівництво

Міжнародний форум Poultry Farming: про ефективне й сучасне птахівництво

Вітчизняне птахівництво навіть за воєнного часу утримує лідерські позиції не лише в Україні, а й змушує нервувати конкурентів із на зовнішніх ринках. Жага до життя й розвитку рухає галузь так само, як і саму Україну, вперед.

І Міжнародний практичний форум Poultry Farming, який відбудеться 16-17 квітня у Львові, є не лише відображенням поточної стадії розвитку галузі, а й трампліном для майбутніх зрушень на птахівничому ринку.

Організатором цього масштабного заходу виступає журнал «Наше птахівництво».

Кожен птахівник протягом двох днів роботи форуму отримає цінну інформацію. Керівники зможуть обговорити з колегами ефективний менеджмент у турбулентні періоди, як запровадити новітні технології для покращення операційних процесів, способи підвищення рентабельності виробництва, пошук нових логістичних шляхів тощо.

Технологам у сфері птахівництва будуть цікаві доповіді фахівців щодо сучасних технологій утримання і вирощування птиці, оптимізації раціонів і виробництва, поліпшення виробничих показників, усунення причин зниження продуктивності.

Традиційно чимало доповідей на форумі присвячено проблемам ветеринарії. Зокрема, йтиметься про підтримання високого імунного статусу птиці, нові виклики грипу птиці, чому немає приросту ваги в бройлерів, продукти в годівлі птиці, альтернативні антибіотикам, нюанси ефективної вакцинації.

Poultry Farming зажив слави майданчика для спілкування спеціалістів птахівничої галузі, провідних фахівців і консультантів міжнародного рівня, практиків і науковців.

Із програмою та спікерами Poultry Farming детально можна ознайомитися тут.