Тваринництво

Міжнародна виставка EuroTier дала новий поштовх розвитку тваринництва

Міжнародна виставка EuroTier дала новий поштовх розвитку тваринництва

Провідні міжнародні виставки EuroTier та EnergyDecentral 2024, які тривали в Ганновері (Німеччина) 12-15 листопада, забезпечили ключові стимули для бізнесу в глобальному секторі тваринництва й енергетики.

Керівною темою EuroTier 2024 стало «Ми впроваджуємо інновації у тваринництві». Доповнюючи її, EnergyDecentral запропонувала технології, пов’язані з сонячною енергією, біогазом і біопаливом.

Виставка професійного тваринництва й виставка децентралізованої енергетики прийняли близько 2,2 тис. експонентів із 51 країни з найновішими рішеннями та технологіями для тваринництва й відновлюваної енергії. З ними мали змогу ознайомитися близько 120 тис. відвідувачів із 149 країн.

Зросла кількість міжнародних експонентів, як порівняти з попереднім заходом, до близько 65%. А компаній-учасників побільшало на 25% проти торішнього заходу.

За три дні роботи на виставках відбулося понад 500 професійних заходів і конференцій із акцентами на автоматизації, робототехніці, штучному інтелекті, добробуті тварин, сталому розвитку й захисті клімату в контексті підтримки високої ефективності виробництва.

37 стартапів із 16 країн представили свої інноваційні концепції й винаходи на EuroTier. 

Зокрема, відбулося кілька резонансних заходів, присвячених питанням тваринництва в Україні, Молдові, Китаї й на Філіппінах.

Основна увага Всесвітньої виставки птахівництва і Міжнародної конференції з птахівництва, які передували EuroTier, була приділена темі ШІ в галузі.

Під час Дня молодого фермера у фокусі були нетворкінг, планування кар’єри та перспективне тваринництво.

Відбулася прем’єра нової платформи FarmRobotix для робототехніки, цифровізації, автоматизації та ШІ у тваринництві. Barn Robot Event цього року був присвячений цій темі із презентаціями автоматичного проштовхування корму в молочних приміщеннях.

Вперше платформа Inhouse Farming Feed & Food Show представила інноваційні рішення для внутрішнього та вертикального землеробства, включаючи виробництво альтернативних білків із комах, аквакультури чи водоростей. Контрольоване сільське господарство ‒ ключ до нових систем сільгоспвиробництва в контексті глобальної продовольчої безпеки, і це одне з головних завдань майбутнього.