Тваринництво

«Меринос-Захід» до кінця року збільшить поголів’я овець на новій вівцефермі

«Меринос-Захід» до кінця року збільшить поголів’я овець на новій вівцефермі

ТзОВ «Меринос-Захід» (Львівська область) планує до кінця року наростити кількість поголів’я овець до 700 на новій вівцефермі.

Про це заявив директор господарства Дмитро Огньов, пише «Агравері».
 
«Четверта наша ферма у селі Залужани Дрогобицького району споруджена нами за моделлю австрійської ферми. Тут утримуємо понад 150 голів овець породи Бергшаф-Тірольська скальна вівця. Уже до кінця року плануємо наростити кількість голів до 700», – розповів він.

Загалом, за його словами, «Меринос-Захід» утримує 3 тис. голів овець порід Мериноландшаф, Суффолк та Бергшаф-Тірольська скальна вівця та 130 голів молочних кіз зааненської породи.

Через те, що в Україні практично нема племінного поголів’я, варіант купувати чи обмінюватися тваринами з іншими фермами неможливий, пояснив керівник.

«Було б набагато простіше, аби селекцією займались спеціалізовані вівцерепродуктори, – вважає Дмитро Огньов. – Їх на сьогодні в Україні близько п’яти штук, і держава повинна звернути на них увагу та, зрештою, допомогти».

Тоиу господарство частково завозитиме тварин з-за кордону, частково справлятися власними силами, адже воно має статус племрепродуктора з розведення овець породи Мериноландшаф.

«Закупівля поголів’я – це невиправдані затрати. Коли долар був по 10-11 гривень, це хоч якось було реально, – каже директор «Меринос-Захід». – На сьогодні в Європі одна племінна вівця коштує $300. Поки доїжджає до України, її ціна зростає більш, як удвічі».

AgroTimeм

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!