Тваринництво

Засіб для дезінфекції пташника має бути швидкодійним і безпечним для людей і птиці

Засіб для дезінфекції пташника має бути швидкодійним і безпечним для людей і птиці

Відмова від антибіотиків у вирощуванні курчат змушує фермерів переосмислити весь процес. Щоб запобігти захворюванням, виробники мають створювати птиці комфортніші умови утримання, бути більш націленими на її добробут.

Так, належний догляд за підстилкою та зниження щільності посадки птиці дозволяє зменшити  ризик інфікування стада, а зменшення вологості підстилки – знизити кількість патогенних мікроорганізмів і грибів.

Своєю чергою запровадження й жорстке дотримання ефективних заходів біобезпеки щодо санобробки персоналу, відвідувачів, приміщення й транспорту є ключовими в запобіганні контамінації із зовнішніх джерел.

Обираючи засіб для профілактичної дезінфекції пташника, слід перевіряти, чи він безпечний для птиці та людей. Дезінфекційні засоби на основі глютарового альдегіду та четвертинних амонієвих сполук мають залишкову дію – проникають углиб поверхонь, і за підвищення температури виділяються гази, отруйні для курчат з іще слабким імунітетом.

Це може призвести до захворювань, а за відмови від антибіотиків мінімізація рівня захворюваності птиці та стеження за станом її здоров’я є ключовими чинниками. Тому у виборі дезінфекційного засобу слід звертати увагу на швидкість його дії, температурний режим, безпечність для тварин і людей.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!