Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Курятина МХП у І півріччі в середньому подорожчала на 26%

Курятина МХП у І півріччі в середньому подорожчала на 26%

У ІІ кварталі 2021 року середня ціна на курятину, вироблену агрохолдингом МХП як для  України, так і на експорт, склала $1,67/кг натуральної ваги (без ПДВ). Це на 35% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили в агрохолдингу.

Середня ціна на курятину в І півріччі 2021 року зросла на 26%, як порівняти з відповідним періодом минулого року, – до $1,56/кг.

Водночас ціни на курятину в Україні в IІ кварталі цього року зросли на 38% – до $1,63/кг, в основному за рахунок скорочення продажів замороженого м’яса, зниження продажів ММО, нижчої цінової бази у ІІ кварталі 2020 року, а також у результаті значного зростання собівартості продукції з IV кварталу минулого року та в подальшому зростання всіх цінових трендів на тваринний білок у галузі.

Експортна ціна на курятину у ІІ кварталі 2021 року знизилася на 25% проти аналогічного періоду минулого року – до $1,69/кг. Це сталося головним чином за рахунок сильних продажів м’яса птиці, переважно в країни Близького Сходу і Північної Африки, а також позитивної динаміки цін на цілу тушку (дрібну) та чверть через міжнародне зростання собівартості м’яса птиці.

Як повідомлялося, в І півріччі у МХП внутрішні продажі курятини скоротилися, а експорт зріс.

Нагадаємо, на 16 липня середня ціна курятини зросла до 56 грн/кг.

Журнали