Тваринництво

KSG Agro за 9 місяців наростив продажі свинини на 25%

Агрохолдинг KSG Agro за дев’ять місяців 2021 року збільшив обсяг продажу свинини на чверть, як порівняти з аналогічним періодом минулого року – до $3,13 млн.

Про це повідомили в компанії.

«Збільшення продажів стало наслідком відразу кількох чинників, насамперед покращення якості та структури комбікормів, що прискорило процес зростання поросят, – зазначив керівник м’ясного напряму KSG Agro Олександр Долженко. – Завдяки стратегічному партнерству з американською компанією Cargill ми модернізували обладнання, ввели в дію сучасні лабораторії та підвищили кваліфікацію персоналу свого комбікормового заводу».

За його словами, у KSG Agro знайшли оптимальну формулу структури комбікормів, що ефективно впливає на прискорене зростання поголів’я. Для цього використовують як сировину власну продукцію – кукурудзу, сорго, ячмінь, пшеницю – та премікси Cargill.

Крім того, для отримання рівнішого за своїми характеристиками поголів’я, передусім вагою, компанія активно вакцинує його проти цирковірусної інфекції.

«Ще одне завдання – ми повинні пустити в життя поросят, які вимагають якнайменшого догляду. Для цього ввели програму годівлі та розраховуємо, що віднімемо від свиноматок поросят вагою 8 кг, які будуть здоровішими та міцнішими», – додав Олександр Долженко.

Як повідомлялося, KSG Agro хоче розвивати ринок преміального м’яса.