Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Криль, виловлений українським судном, маркуватиметься позначкою «еко»

Криль, виловлений українським судном, маркуватиметься позначкою «еко»

Українське судно траулер-завод «Море Содружества», що здійснює промисел антарктичного криля в Антарктиці, отримало міжнародний еко-сертифікат від організації Friend of the Sea. Це перше українське судно, яке отримало такий сертифікат, повідомляє Держрибагентство.

Наявність еко-сертифікату, виданого Friend of the Sea, свідчить про екологічність рибальства, яке здійснює «Море Содружества». Це підвищує ринкову конкурентоспроможність продукції, що випускає траулер. Його продукція маркуватиметься під знаком «еко» від визнаної у світі організації.

Українські споживачі отримали можливість вживати продукцію, що вироблена за світовими стандартами безпеки продуктів харчування. Та за  стандартами сталого рибальства.

Офіційну інформацію про сертифікат оприлюднено в Європейському огляді ринку продукції рибальства та рибництва.

На сайті Friend of the Sea зазначено, що отримана сертифікація траулером «Море Содружества» свідчить про відсутність надексплуатації  рибних запасів. Промисел здійснюється відповідно до ухвалених міжнародною організацією норм з управління рибальством у цьому регіоні Світового океану. А у приловах до цільового об’єкту промислу немає видів, що знаходяться під загрозою (тюлені, кити, пінгвіни тощо).

Довідка

Friend of the Sea – міжнародна неприбуткова організація, місією якої є збереження  природного морського середовища. Провідні та незалежні науковці або профільні установи оцінюють відповідність судна чи компанії за вимогами сталого рибальства, причому часто – в анонімній формі.
AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали