Тваринництво

Компанія Big Dutchman учасник виставки Animal Farming Ukraine 26 – 28 жовтня 2016 року

Компанія Big Dutchman учасник виставки Animal Farming Ukraine 26 – 28 жовтня 2016 року

Компанія Big Dutchman провідний розробник та виробник обладнання для тваринництва і птахівництва візьме участь у виставці «Animal Farming Ukraine», котра відбудеться 26 – 28 жовтня 2016 року на території Міжнародного виставкового центру у Києві.

 

З 1938 р. компанія Big Dutchman займається розробкою і створенням систем годівлі й утримання для сучасного свинарства та птахівництва, пропонує практичні рішення, орієнтовані на майбутнє і виправдані, як з економічної, так і з екологічної точок зору.

 

Усвідомлюючи, що основами рентабельності виробництва у тваринництві є автоматизація виробництва та раціональний менеджмент, компанія сповідує сучасні принципи надання своїм клієнтам швидкого обслуговування та «ноу-хау» рішень. Вже багато років інноваційні розробки Big Dutchman мають вирішальний вплив на технічні особливості сучасного тваринництва та птахівництва.

 

Компанія Big Dutchman зацікавлена в економічному успіху своїх клієнтів та запрошує відвідати свій виставковий стенд на «Animal Farming Ukraine» з 26 – 28 жовтня 2016 року у Міжнародному виставковому центрі, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон 3А, стенд № 24.

 

bigdutchman.ua

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!