Форум «Індиківництво»: про те, як галузі жити і розвиватися в складні часи
Реакція індиківництва на війну вилилася у скорочення виробництва на чверть. Але й за суворих умов воєнного часу галузь демонструє живучість і жагу до розвитку. Відтік багатьох споживачів із України, які стали переселенцями, спонукав компанії шукати можливості експорту. Блекаут змусив активніше впроваджувати програми енергонезалежності. Невеликі господарства можуть бути ефективними і у кризових ситуаціях.
Такі висновки останнього воєнного року. При цьому фахівці наголошують, що індиківництво – дуже перспективний напрям. Так, рентабельність виробництва індичатини й курятини в перерахунку на квадратний метр майже однакова.
Міжнародний практичний форум «Індиківництво», що 1 червня відбудеться у Львові, – чудова нагода в офлайні поспілкуватися зі спеціалістами і з перших рук дізнатися про нюанси розвитку, ринкові потреби, технології утримання тощо.
Так, розширення для господарства – не єдиний шлях рухатися вперед. Також можна займатися вдосконаленням, покращувати показники виробництва, працювати над зменшенням собівартості.
Організатором цього профільного заходу виступає журнал «Наше птахівництво».
На майданчику представницького форуму виступатимуть досвідчені спеціалісти ветеринарної медицини, представники провідних європейських компаній у сфері індиківництва, практики і науковці.
Детальніше дізнатися про програму та спікерів «Індиківництва» можна тут.
Нагадаємо, що захід триватиме паралельно з Міжнародним практичним форумом «Poultry Farming. Бройлер/Несучка».