Тваринництво

Фермери однієї думки з профільним міністром щодо розподілу бюджетних коштів

Фермери однієї думки з профільним міністром щодо розподілу бюджетних коштів

 

Асоціація фермерів і приватних землевласників (АФЗУ) розмовляє однією мовою з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Про це заявив президент АФЗУ Іван Томич сьогодні, 16 листопада, під час селянського антирейдерського майдану.

«Ми готові з ними сідати за стіл і розробляти спільні законопроекти, спрямовані на підтримку спільних національних інтересів. Одразу ж після оприлюднення проекту закону про Державний бюджет України на 2017 рік ми надіслали свої пропозиції всім комітетам, усім керівникам фракцій, зокрема й голові Верховної Ради, щодо нашого бачення. З Кубівим і Кутовим ми спільно це обговорювали. Ми підтримуємо ініціативу дати 60% бюджету на підтримку дрібних і середніх фермерів», — зазначив Іван Томич.

Президент АФЗУ також додав, що нині неврегульованою ціла низка питань щодо земельних відносин. Зокрема, сьогодні нівелюються права власника земельної ділянки.

«Треба чітко прописати право цієї людини, бо його сьогодні забирають. І друге, потрібно чітко прописати права орендаря. Однак треба ставити конкретні пропозиції на розгляд», — зауважив він.

Kurkul.com

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!