Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Дослідна станція птахівництва НААН створить консультаційний центр для малих підприємств

Державна дослідна станція птахівництва НААН отримала грант міжнародної технічної допомоги від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (Агро) на створення центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) у секторі птахівництва.

Про це повідомили на дослідній станції птахівництва.

Метою діяльності центру є створення умов для доступу ММСП до сучасних консультаційних технологічних послуг, зоотехнічного обслуговування, дотримання стандартів простежуваності та якості продукції тощо. Це сприятиме збільшенню виробництва та продажів продукції птахівництва за міжнародними стандартами якості та безпечності, впровадженню міжнародних практик біобезпеки та зменшенню негативного впливу на довкілля.

Державній дослідній станції птахівництва нададуть сучасне обладнання за напрямами діяльності. У центрі фермерські й особисті селянські господарства, що займаються вирощуванням птиці, зможуть отримати консультації щодо сучасних ефективних технологій вирощування птиці, особливостей годівлі, стандартів якості та безпечності виробництва продукції тощо.

Очікується, що діяльність центру консультаційно-зоотехнічного обслуговування ММСП сприятиме підвищенню ефективності виробництва продукції птахівництва у господарствах на 10%, а обсягів продажів – на 50%.

Нагадаємо, регіональний бренд дозволить розвивати виробництво м’яса птиці без антибіотиків малим і середнім господарствам.

Як повідомлялося, малі й середні виробники курятини, ймовірно, об’єднуватимуться з великими підприємствами.

Журнали