Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Допустимий рівень сатратоксину Н для птиці – 0,5 мг/кг

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Стахіоботріотоксикоз у птиці спричиняють макроциклічні епокситрихотеценові токсини сапрофітного гриба S. alternans – сатратоксини (G, H, F тощо), роридин E і веррукарин J.

Найбільшу небезпеку становить сатратоксин Н, який уп’ятеро токсичніший за фузаріотоксин Т-2. Його допустимий рівень для птиці – 0,5 мг/кг.

У хворих на стахіоботріотоксикоз курей на шкірі в ділянці голови або ніг з’являються вогнища еритеми й некрозу різних розмірів, вкриті фібринозним ексудатом.

На уражених ділянках шкіри на ранніх стадіях хвороби виявляють коагуляційний некроз, який мірою прогресування мікотоксикозу набуває некротичного й ексудативного характеру.

Одночасно в птиці розвиваються запалення серозної оболонки залозистого шлунку та катаральний ентерит.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!