Тваринництво

До 15 листопада приймають заявки на дотацію за утримання корів через ДАР

До 15 листопада приймають заявки на дотацію за утримання корів через ДАР

У Державному аграрному реєстрі (ДАР) доступна програма підтримки для агровиробників, що утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності. Розмір дотації – 5,3 тис. грн на одну корову, але не більше 530 тис. грн.

Подати заявки можна до 15 листопада, нагадують у Мінагрополітики.

Програма підтримки доступна всім виробникам сільгосппродукції: і фізичним, і юридичним особам, зареєстрованим у ДАР, які відповідають умовам програми.

Її дія поширюється на утримувачів корів, які ідентифіковані та зареєстровані відповідно до законодавства.

Програма не доступна на територіях, включених до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, або які перебувають в тимчасовій окупації чи оточенні, затвердженого Мінреінтеграції.

Як подати заявку за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів»:

  • Увійти до кабінету ДАР.
  • Перевірити відомості про своїх тварин у розділі «Тварини». Для розрахунку очікуваної суми субсидії відфільтруйте список тварин за статтю «Корова».
  • Відкрити програму в розділі «Доступні програми». Для подання заявки натиснути «+» навпроти назви програми.
  • Розрахувати бажану суму дотації: помножити кількість своїх корів із реєстру на 5,3 тис. грн. Отриманий добуток зазначити у відповідному полі при заповненні заявки.
  • Відповісти на запитання в опитувальнику, надати згоду на проведення уповноваженими особами моніторингу та оцінювання достовірності наданої інформації документально і шляхом перевірки за місцем здійснення діяльності і натиснути «Подати заявку».
  • Система згенерує заповнену заявку згідно з формою, затвердженою Мінагрополітики. Перевірити коректність уведених даних та підписати заявку за допомогою КЕП.
  • Після перевірки заявки відповідальними працівниками Укрдержфонду в разі її схвалення у власний кабінет на підпис надійде Договір про отримання бюджетних коштів з Укрдержфондом.
  • Невдовзі після підписання договору на рахунок, зазначений при поданні заявки, надійдуть кошти.