Тваринництво

Для бройлерів важливо контролювати правильний і своєчасний набір ваги

Для бройлерів важливо контролювати правильний і своєчасний набір ваги

Після вилуплення бройлер протягом перших 5-5,5 годин повинен поїсти, попити, висохнути й зігрітися. Це так звана стартова програма. Саме з її дотримання починаються успішні прирости. Якщо якийсь пункт не буде виконано, з самого початку спостерігатиметься відставання в рості.

За вирощування бройлерів важливим є правильний і своєчасний набір ваги, який вимагає постійного контролю.

Зростання курей і формування мускулатури залежить від багатьох чинників. Особливо вимогливі бройлери, адже головною їх властивістю є швидкий набір маси.

Уже у віці 40-45 днів бройлер може набрати свою оптимальну вагу. Перевіряється приріст маси бройлерів за допомогою зважування кожні сім або десять днів. Так, відповідно до загальноприйнятих норм, курча у віці двох тижнів має важити близько 500 г, двох місяців –  3 кг, трьох місяців – 5 кг.

Контрольні заміри завжди проводять в один і той самий час дня до годівлі – це дозволяє з максимальною точністю визначити масу птиці.

Для правильного контролю ваги існує спеціальна таблиця стандартів (див. таблицю), де грами розписано на кожен день і місяць. Саме ці дані дозволяють визначити правильність годівлі бройлерів і наявність умов для інтенсивного набору маси.

AgroTimes

 

 

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!