Тваринництво

Цього року МХП здійснить тестову поставку м’яса птиці до Японії

МХП планує постачати на ринок Японії щонайменше 500 тонн м’яса птиці на місяць.

Про це повідомив заступник голови правління з комерції МХП Сергій Іванов, коментуючи погодження Україною ветеринарного сертифікату для експорту до Японії, пише AgroPolit.

«Минулого року ця країна імпортувала близько 570 тис. тонн м’яса птиці. Але японський ринок досить специфічний та дуже вимогливий», – зазначив він.

Культура споживання м’яса птиці в Японії значно відрізняється від європейської чи близькосхідної. В Японії найбільше цінується так зване червоне м’ясо птиці, тобто продукти з ніжки (м’яса нефілейної групи), підкреслив Сергій Іванов. За його словами, ця група перспективна і цікава для експорту МХП до Японії.

«Протягом найближчих трьох-чотирьох місяців ми разом з нашими японськими партнерами відпрацьовуватимемо на виробництві декілька продуктів, що повинні і будуть на 100% відповідати високим стандартам японських споживачів, – розповів він. – Цього року почнемо з тестової мінімальної поставки (один-два контейнера), щоб разом зрозуміти та підтвердити рівень відповідності вимогам з якості».

У подальшому компанія поступово нарощуватиме експорт, додав Сергій Іванов. «За вісім-десять місяців МХП планує збільшити об’єми постачання на ринок Японії орієнтовно до 500 тонн м’яса птиці на місяць, поступово нарощуючи до 1 тис. тонн», – зауважив він.

За словами заступника голови правління з комерції МХП, вимогливість японського ринку полягає у культурі споживання і ставленні до поставок товарів на їхній внутрішній ринок. «Якщо, наприклад, вони говорять, що їм потрібно індивідуально запаковані шматочки м’яса з певною вагою, воно має бути саме в такій специфікації – не більше і не менше, – зазначив Сергій Іванов. – Тому зараз ми активно вивчаємо всі вимоги й обов’язково врахуємо їх, перш ніж здійснювати поставки продукції».

МХП зацікавлений працювати на ринку Японії, адже він дуже перспективний як із точки зору маржинальності, так і споживання на душу населення, наголосив Сергій Іванов. «Імпорт продукції птахівництва у них – один із найбільших у світі», – підсумував він.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!