Тваринництво

Ціни на живець свиней стабільні

У третій декаді квітня закупівельні ціни на свиней забійних кондицій дещо укріпилися – середньоринкова позначка залишилася на рівні попереднього тижня.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

На передостанніх торгах квітня котирування живця свиней утрималися в межах діапазону: минулого тижня: більшість товарних партій реалізували по 44-46,5 грн/кг, вищі ціни зустрічалися епізодично. Зміна цін окремих операторів мала різноспрямований характер та не перевищувала 0,5 грн/кг.

Очікування операторів щодо подальшої цінової динаміки неоднорідні. Так, переробники наполягають на падінні цін, аргументуючи його зменшенням продажів після Великодня та послабленням платоспроможності населення через продовження карантину.

Виробники свинини, навпаки, не бачать передумов для низхідного руху, особливо враховуючи те, що ціна на свинину живою масою третій тиждень поспіль нижча, ніж у відповідний період минулого року.

Крім цього, напередодні чергових тривалих вихідних очікують пожвавлення реалізації. Отже, на думку постачальників живця, діапазон цін залишиться на досягнутому рівні, а зміна цін окремими операторами буде незначною.

Як повідомлялося, в І кварталі Україна купувала втричі менше імпортної свинини.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!