Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Ціни на сире молоко просідають, в тому числі через коронавірус

Ціни на молоко почали поступове зниження. Найменш стійкими у цьому сезоні виявилося низькоґатункове молоко, що порушило синхронність коливань між ґатунками.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока.

Найстійкішими при цьому виявилися середні ціни на екстра- та вищий ґатунки: вони і цього разу утримали свої позиці та залишилися на попередніх рівнях ― 10,90 та  10,29 грн/кг відповідно. Перший ґатунок втратив 6 коп. і коштує 9,71 грн/кг. Середньозважена ціна трьох гатунків знизилася на 2 коп. – до 10,3 грн/кг.

Загалом, незначні зміни відбулися і у вартості екстраґатунку, проте це більше стосувалося нижньої позначки. У зв’язку з цим межі цінових коливань на екстраґатунок розширилися:  у північному регіоні – 10,2-11,10 грн/кг, центральному – 10,2-11,1 грн/кг, південному – 10,1-11,1 грн/кг, східному – 10,15-11,0 грн/кг, західному – 10,1-10,9 грн/кг.

«У другій половині березня ціни далі будуть знижуватися не лише в межах сезонних коливань. Особливий тиск чинить ситуація, яка склалася довкола пандемії коронавірусу та обмежувальних заходів пов’язаних з ним, а також світова криза», – йдеться вповідомленні.

Нагадаємо, світові ціни на молоко в лютому зросли на 4,6%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали