Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Ціни на молоко-сировину сповільнили темпи зростання

Наприкінці вересня ціни на сировинне молоко сповільнили темпи зростання.

Про це повідомили в Асоціації виробників молока (АВМ).

«Після другої активної хвилі зростання ціни на молоко на кінець вересня стабілізувалися, – зазначив аналітик АВМ Володимир Андрієць. – Так, за два останні тижні середня ціна екстраґатунку зросла лише на 3 коп. – до 10,53 грн/кг, вищого – на 2 коп. – до 9,86 грн/кг, першого – на 4 коп. – до 9,53 грн/кг».  

Різниця між екстраґатунком і вищим становить 67 коп., а між вищим і першим – 33 коп. Середньозважена ціна за трьома ґатунками – 9,96 грн/кг, додав Володимир Андрієць.

Ціни на молоко екстраґатунку в північному регіоні коливаються в межах діапазону 10,2-10,8 грн/кг, центральному – 10-10,7 грн/кг, південному – 9,9-10,86 грн/кг, східному – 9,8-10,6 грн/кг.

Наразі сповільнення зростання цін розглядають як тимчасове явище, і в першій половині жовтня вже очікується подальше незначне їхнє підвищення.

Цінова ситуація на ринку сировинного молока залежатиме від того, наскільки поглиблюватиметься дефіцит сировини, що надходить на переробку. Цього року він викликаний високими темпами скорочення поголів’я корів, що особливо почало відчуватися на фоні завершення сезону «великого молока».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали