Тваринництво

Ціни на живець свиней почали новий рік зі зростання

Ціни на живець свиней почали новий рік зі зростання

Рух закупівельних цін на живець свиней забійних кондицій на початку 2018 року отримав неочікуваний поворот: +1% порівняно з останнім тижнем 2017 року.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

У першій половині січня  середня цінова позначка перевищує 46 грн/кг, а діапазон цін встановився в межах 45-47,5 грн/кг. Проте, за підсумками торгів напередодні третього тижня цього року деякі оператори, зокрема, у західних регіонах, знизили планову ціну в межах 2%, наблизивши її до середньоринкової позначки.

Традиційно перші тижні року відзначаються млявою торгівлею та, як наслідок, негативними коливаннями закупівельної ціни, які передують традиційному зимовому послабленню. Зокрема, минулого року ціни пішли у розріз зі звичними сезонними трендами з кінця січня.

Причиною позитивних коливань цін у першій половині січня 2018 року була обмеженість пропозиції свиней забійних кондицій через активніший їх збут напередодні зимових свят. Через це деякі виробники свинини утримувалися від реалізації, а окремі переробники були змушені закупити менших по вазі тварин (90-95 кг).

Водночас м’ясопереробники зменшили обсяги закупівлі через суттєве послаблення торгівельної активності у післясвятковий період: частина з них так реагує на скорочення попиту, частина очікує послаблення цін і працює за рахунок запасів.

Більшість представників м’ясопереробки очікує на послаблення цін закупівлі на живець свиней у відповідності до класичного зимового тренду низької споживчої активності на ринку м’яса та м’ясопродуктів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!