Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Ціни на живець свиней почали новий рік зі зростання

Поділитись:
Ціни на живець свиней почали новий рік зі зростання

Рух закупівельних цін на живець свиней забійних кондицій на початку 2018 року отримав неочікуваний поворот: +1% порівняно з останнім тижнем 2017 року.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

У першій половині січня  середня цінова позначка перевищує 46 грн/кг, а діапазон цін встановився в межах 45-47,5 грн/кг. Проте, за підсумками торгів напередодні третього тижня цього року деякі оператори, зокрема, у західних регіонах, знизили планову ціну в межах 2%, наблизивши її до середньоринкової позначки.

Традиційно перші тижні року відзначаються млявою торгівлею та, як наслідок, негативними коливаннями закупівельної ціни, які передують традиційному зимовому послабленню. Зокрема, минулого року ціни пішли у розріз зі звичними сезонними трендами з кінця січня.

Причиною позитивних коливань цін у першій половині січня 2018 року була обмеженість пропозиції свиней забійних кондицій через активніший їх збут напередодні зимових свят. Через це деякі виробники свинини утримувалися від реалізації, а окремі переробники були змушені закупити менших по вазі тварин (90-95 кг).

Водночас м’ясопереробники зменшили обсяги закупівлі через суттєве послаблення торгівельної активності у післясвятковий період: частина з них так реагує на скорочення попиту, частина очікує послаблення цін і працює за рахунок запасів.

Більшість представників м’ясопереробки очікує на послаблення цін закупівлі на живець свиней у відповідності до класичного зимового тренду низької споживчої активності на ринку м’яса та м’ясопродуктів.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!