Тваринництво

Ціни на живець свиней переживають передсвятковий штиль

Ціни на живець свиней переживають передсвятковий штиль

Наприкінці року ціни закупівлі живця свиней дещо стабілізувалися, повідомили в Асоціації свинарів України.

Так, якщо на початку другої декади грудня середня ціна закупівлі свиней І категорії укріпилася на позначці 45,4 грн/кг, то планові продажі упродовж передостаннього тижня 2017 року відбуваються за аналогічними цінами. Зокрема, м’ясних свиней реалізують по 44-46 грн/кг, а ціна ІІ категорії коливається в межах 42-43 грн/кг.

Торгівля поза межами зазначених цінових діапазонів велася епізодично, а підвищення цін реалізації було в межах 1 грн/кг та мало точковий характер цього тижня.

Хоча представники м’ясопереробної галузі вже кілька років поспіль відзначають відсутність ажіотажного попиту на свинину напередодні свят, цього тижня вони все ж відчули незначне пожвавлення торгівлі. Оператори відзначають 10-20%-вий приріст обсягів реалізації порівняно з попереднім тижнем.

При цьому м’ясопереробники зауважують, що результати могли б бути кращими, проте на заваді стали сильні снігопади. Тим не менш, є очікування, що наступного тижня попит  дещо послабшає, зокрема, з боку м’ясопереробників.

Проте зміна закупівельних цін наступного тижня залежатиме не тільки від активності заготівельників, а й від пропозиції живця з боку невеликих сезонних операторів та кондиції їх тварин.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!