Тваринництво

Ціни на живець свиней демонструють стабільність

Ціни на живець свиней демонструють стабільність

П’ятий тиждень поспіль ціна на живець свиней тримається на одному рівні. Як і в липні, у другій декаді серпня тварин першої категорії закуповують по 29-31,5 грн./кг. Про це повідомляє Асоціація свинарів України.

Більшість операторів ринку реалізують товарне поголів’я по 29,5-30,5 грн./кг. Ціна «двійки», як і два тижні, тому коливається у межах 26,5-28 грн./кг.

Не зважаючи на загальне затишшя на ринку, деяким свинарям вдалося отримати на 0,15-0,4 грн./кг вищу ціну, ніж попереднього тижня. Зокрема, відзначається підвищення котирувань на заході країни. Там спостерігається зменшення пропозиції свиней забійних кондицій із сезонних причин.

З огляду на таку тенденцію, представники м’ясопереробки не виключають, що центр та схід можуть«підхопити цю хвилю наступного тижня. Проте більшість переробників налаштована на відносну стабільність цін до початку осені.

Переважна більшість представників м’ясопереробної галузі відзначає аналогічну сталість реалізації останніми тижнями. Деяке коливання споживчої активності у містах пояснюють відтоком населення на курорти.

«Ковбасники», навпаки, жаліються на слабкий попит, хоча й розраховують на певне покращення ситуації з початком нового навчального року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!