Тваринництво

Ціни на молоко поступово зростають

Ціни на молоко поступово зростають

Цього тижня ціна на молоко екстра-ґатунку й надалі укріплювалася. Більшає пропозицій із ціною 8,3-8,5 грн./кг (з ПДВ). Найвищий ціновий діапазон відмічається у північних регіонах України ‒ 7,87-8,57 грн./кг.

Про це повідомили в Асоціації виробників молока.

Ціна на молоко вищого ґатунку коливається в межах 8,2-8,3 грн./кг. У центрі України за нього платять найвищу ціну ‒ 7,5-8,3 грн./кг.

За молоко першого ґатунку платять 7,2-8,2 грн./кг, в залежності від обсягу. На півночі країни фіксується найвища ціна ‒ 7,5-8,2 грн./кг.

На торгах GDT ціна на масло 1 серпня опустилася на 4,9% ($5747/тонна), а на сухе збиране молоко ‒ на 3% ($1966/тонна). Сухе незбиране молоко зросло на 1,3% ‒ до $3155/тонна.

При цьому світові молочні виробники налаштовані на зростання закупівельних цін. Так, Fonterra повідомив про підвищення ціни на молоко до 6,75 дол./кг сухого молочного залишку. Кооператив відзначає посилення попиту на молочну продукцію в світі та спрямований на збільшення прибутку власних фермерів.

Згідно з даними IFCN, рівень цін на молоко у світі у червні  був у межах $38,4/100 кг ЕСМ. Це на 6% вище, ніж у травні та на 59% вище, ніж у червні минулого року.

Відповідно українські ціни на молоко в короткостроковій перспективі зростатимуть, і сезонне скорочення виробництва молока сприятиме цьому.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!