Тваринництво

Ціна на живець свиней знизилася до 46,5 грн

Ціна на живець свиней знизилася до 46,5 грн

У другій половині жовтня верхня та нижня межі діапазону закупівельних цін на живець свиней понизилися на 1 грн/кг порівняно з попереднім тижнем – до 46,5 грн/кг.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Більшість виробників розраховували, що відповідні ціни залишаться актуальними і протягом третьої декади жовтня. Проте м’ясопереробники очікували на подальше зниження цін закупівлі, вважаючи, що нижня межа може опуститися до бар’єрної цінової позначки – 44 грн/кг.

Як з’ясувалося цього тижня, прогнози м’ясопереробників були досить точними. Так, більшість партій купували по 44-46 грн/кг.

Представники м’ясопереробної галузі одноголосно відзначають скорочення обсягів збуту через сезонне послаблення споживчої активності та підготовку населення до опалювального сезону. Хоча частина з них зауважує перевищення пропозиції свинини над попитом, цей профіцит незначний.

При цьому оператори звертають увагу на зростання тиску на ціни з боку торговельних мереж. Тому не виключають можливості подальшого зниження максимальної ціни до 45 грн/кг.

Окремі закупівельники висловлюють очікування на стабілізацію у першій половині листопада, що, на їхню думку, передуватиме традиційному пожвавленню торгівлі у кінці осені.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!