Тваринництво

Біогаз із курячого посліду

Біогаз із курячого посліду

 

У найближчих два роки в селі Соколів, що на території Теребовлянського району Тернопільської області, буде введено в експлуатацію комплекс із переробки курячого посліду для отримання біогазу.

Екологічно чистий енергоносій компанія «Західагропродукт» планує отримувати із суміші курячого посліду й кукурудзяного силосу.

Комплекс стане спільним виробництвом українського агропромислового підприємства й австрійської компанії, що спеціалізується на біоенергетиці. Нове підприємство стане єдиним біоенергетичним комплексом такого масштабу на всій території Західної України. На місцевій птахофермі щодня накопичується 12,5 т посліду, будівництво комплексу дозволить розв’язати проблему утилізації відходів.

Отриману від використання біогазу електроенергію керівники підприємства планують використовувати для власних потреб, зокрема для опалення великої загальноосвітньої школи, побудованої недавно. Крім електроенергії та тепла комплекс вироблятиме екологічно чисте добриво для ґрунту. Обладнання для біогазової станції в Тернопільську область поставить австрійська компанія.

Загальна вартість проекту перевищує 2 млн євро, термін реалізації — 2 роки.

УкрАгроКонсалт

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!