Тваринництво

Багато технологій фальсифікації молочних продуктів запозичено в Росії

Сьогодні дуже серйозним неконкурентним чинником на ринку молочної продукції є фальсифікат. Багато технологій фальсифікації потрапили в Україну з боку російського кордону.

Про це заявив директор департаменту з питань зовнішньоекономічної діяльності та сертифікації компанії «Лакталіс-Україна» Володимир Мартинчук.

«Фальсифікацією в Україні займаються досить багато підприємств, – підкреслив він. – Деякі – цілком свідомо, вони націлені на це. Інші, не маючи змоги конкурувати за ціною, використовують дешеві неякісні замінники молока».

Продукти, що містять немолочні жири, мають право на життя, але вони мають бути безпечними та достатньо якісними, Володимир Мартинчук.

«Як представник компанії, що виробляє виключно молочну продукцію, я виступаю за те, щоб було чітке розмежування: молочні продукти та імітаційні», – зазначив він.

На його переконання, термін «молоковмісні продукти» треба замінити на «імітаційні». Адже термін «молоковмісний» передбачає, що у продукті є молоко, чим вводить в оману споживача, пояснив Володимир Мартинчук.

До того ж такі імітаційні продукти мають супроводжуватися вичерпною й доступною для споживача інформацією, щоб він міг зробити свідомий вибір, додав він. 

Як повідомлялося, впровадження мембранних технологій дозволить отримати конкурентну ціну на молочну продукцію.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!