Тваринництво

Анаеробне очищення застосовують для переробки будь-яких відходів тваринництва

Анаеробне очищення застосовують для переробки будь-яких відходів тваринництва

Один із способів переробки відходів інкубації – анаеробне дигерирування (очищення), яке  дозволяє знищити патогенні мікроорганізми.

Анаеробне дигерирування можна застосовувати для переробки будь-яких відходів. Така переробка з використанням матеріалів, що біологічно розкладаються (відходи свинарства, птахівництва, м’ясного й молочного виробництва), поліпшує баланс поживних речовин і ефективність переробки, ідеально підходить до сільськогосподарського виробництва.

Такі системи створюють тверді біологічні відходи, що потім мають великий попит у вигляді добрив високої якості.

У великих закордонних інкубаторіях системи для анаеробного дигерирування, які розташовані безпосередньо на підприємстві, виробляють із метану біогаз, що використовується для внутрішніх потреб.

Застосовуючи анаеробне дигерирування, треба чітко регулювати норми завантаження матеріалу, співвідношення поживних речовин, внутрішню структуру, рівень рН для створення оптимального ефекту, забезпечити контроль якості та безпеку процесу.

Також стічні води інкубаторію можна відправляти й на установку для обробки стічних вод. Їх обробку можна здійснювати й на підприємстві, використовуючи установки для анаеробного дигерирування з періодичним або безперервним завантаженням.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!