Тваринництво

Активний попит переробників підвищує закупівельні ціни на молоко

Активний попит переробників підвищує закупівельні ціни на молоко

Цього тижня середня ціна на молоко екстра-ґатунку зросла на 49 коп. і склала 8,98 грн./кг. При цьому переважають пропозиції в 9,5 грн., хоча є поодиноку контракти з ціною в 10-10,2 грн./кг.

Про це повідомляє Асоціація виробників молока.

Найвищу середню ціну за молоко екстра-ґатунку платили на Чернігівщині  ‒ 9,45 грн./кг, а найнижчу ‒ на Волині ‒ 7,9 грн.

Середня ціна за сировину вищого ґатунку зросла на 29 коп. та склала 8,11 грн./кг. Максимальну ціну за нього платили в Полтавській області  ‒ 8,8 грн., а найнижчу ‒ у Запорізькій ‒ 7 грн.

Молоко першого ґатунку цього тижня зросло в ціні на 45 коп. ‒ до 7,7 грн./кг. Максимальну ціну за таку сировину платили у Київській області ‒ 8,6 грн., а найнижчу ‒ у Львівській ‒ 7 грн.

Зростання цін на молоко та молочні продукти відбувається через підвищений попит з боку переробників, які потребують сировини і погоджуються на підняття ціни.

Проте все буде залежати від подальшої поведінки покупців, чи зможуть вони купувати дорогу молочну продукцію. Існує велика ймовірність, що перед святами закупівельні ціни на молоко стабілізуються.

Ще одна причина зростання ціни на молоко ‒ зростання собівартості виробництва. Передусім цьому сприяє ситуація на валютному ринку. Гривня продовжує втрачати свої позиції стосовно долара.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!