Тваринництво

«Агросвіт» купує в PepsiCo Харківський молочний комбінат

Науково-виробнича компанія «Агросвіт», дистрибутор насіння і засобів захисту рослин, купує  Харківський молочний комбінат, що належить ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна» (входить у «PepsiСo Україна»).

Антимонопольний комітет України (АМКУ) погодив угоду з продажу майнового комплексу.

За даними АМКУ, ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна» виробляє молочну продукцію за договором підряду з ТОВ «Сандора», пов’язаного з ним відносинами контролю.

ТОВ «Харківський молочний комбінат» не здійснює господарської діяльності, планує виробляти питне молоко, вершкове масло і кисломолочні продукти.

Харківський молочний комбінат пов’язаний відносинами контролю із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність з розведення ВРХ молочних порід, надання послуг складського зберігання сільгосппродукції, надання послуг оренди та лізингу вантажних транспортних засобів, вирощування зернових і технічних культур, виробництва цукру, йдеться в тексті рішення АМКУ.

Раніше «PepsiCo Україна» заявляла, що продовжить розвивати молочний напрям і випускатиме продукцію під торговими марками, що належать «Вімм-Білль-Данн Україна».

«У рамках проекту підвищення ефективності виробничої інфраструктури ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна» компанія ухвалила рішення про консолідацію молочного виробництва на єдиному виробничому майданчику в Київській області, – повідомили в «PepsiCoУкраіна». – Процес продажу Харківського молочного заводу і його передання новому власнику наразі перебуває на завершальному етапі».

Довідка

НПФ «Агросвіт» займається впровадженням нових технологій, а також продажем засобів захисту рослин, посівного матеріалу і добрив, виробляє насіння ярих та озимих культур. Земельний банк становить 6 тис. га.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!