Тваринництво

«Агропродсервіс» закупила племінних кнурів м’ясної породи

«Агропродсервіс» закупила племінних кнурів м’ясної породи

Компанія «Агропродсервіс» нарощує племінне стадо свиней м’ясної породи і закупила кнурів порід Йоркшир і Дюрок у данської компанії «ДанБред».

Про це повідомила прес-служба «Агропродсервісу».

Тварини доставляються з числа чистих порід племінних стад та мають тестові результати та записи про три покоління батьківських особин, а також тести продуктивності самої тварини.

Сертифікат на кожну чистопородну тварину містить інформацію про ферму походження, номер тварини, вушну бірку (татуювання), стать і дату народження та видається Данською радою сільського господарства та харчової промисловості.

«Нам важливо дати споживачам м’яса різноманітний вибір, – підкреслив генеральний директор «Агропродсервісу» Іван Чайківський. – Так, якщо м’ясо свиней порід Ландрас та Йоркшир, які ми переважно вирощуємо на наших фермах, має беконний тип, то порода Дюрок має м’ясо пісного типу з мінімальною кількістю сала».

Породи Йоркшир та Ландрас визнані за швидке зростання і швидку пристосовність без втрати чудових материнських характеристик і здібностей. А кнурі породи Дюрок використовуються як термінальна лінія для виробництва товарних свиней, що характеризуються високою якістю м’яса і туші.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!