Тваринництво

«Агро Еко Мілк» впроваджує інновації для управління стадом

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Агро Еко Мілк» впроваджує інновації для управління стадом

На молочній фермі ТОВ «Агро Еко Мілк» (Хмельницька область) для ухвалення зважених рішень із менеджменту стадом використовують програму DelPro версії 5.5 і мобільний додаток DelPro Companion.

Про це розповів директор «Агро Еко Мілк» Юрій Городов.

«Новий додаток DelPro Companion для смартфонів виявився надзвичайно корисним для спеціалістів, – зазначив фермер. – Хоч він і безкоштовний, для працівників ферми вже набув неабиякої цінності, бо економить їхній час, оскільки всі звіти й події внесено з місця їхнього виконання, а фахівець підприємства завжди має під рукою всю інформацію – як поточну, так і аналітичну».

Крім того, на основі аналітичних даних ухвалюють більш виважені, обґрунтовані рішення.

Завдяки кращому менеджменту корови менше хворітимуть, зменшаться обсяги вибракування та витрати на ветпрепарати, збільшиться тривалість продуктивного життя. Врешті це підвищить ефективність компанії.

«Ми прагнемо працювати тільки з кращими, – наголосив пан Юрій Городов. – «ДеЛаваль» – це світовий бренд із найкращою репутацією у світі й Україні. Компанія постійно впроваджує інновації для молочного тваринництва, і за потреби ми впроваджуватимемо їх на своєму підприємстві».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями