Тваринництво

Африканська чума свиней: на території Новоушицького району встановлено 5 санітарних постів

Африканська чума свиней: на території Новоушицького району встановлено 5 санітарних постів

 

Станом на 10.11.2016 року на території зони захисту смт Нова Ушиця нових випадків захворювання свиней не виявлено. Наразі вживаються всі заходи для недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней.

З 9 листопада розпочато подвірний обхід населених пунктів бригадами у складі спеціалістів ветеринарної медицини, представників територіальних громад для клінічного огляду свинопоголів’я і обліку.

Щодня проводяться засідання оперативного штабу, на якому обговорюються проведені заходи щодо недопущення подальшого розповсюдження хвороби.

На території району (у радіусі 3-кілометрової зони) встановлено 5 ветеринарно-поліцейських постів: при в’їзді з боку с. Струга, м. Дунаївці, м. Бара, смт Віньківці та с. Іванівка.

Наразі обстежено 529 дворогосподарств, 4 дитячих організованих колективи, 1 харчоблок ЦРЛ, 6 об’єктів громадського харчування.

На постах спеціалісти національної поліції, ДСНС, ветеринарної служби здійснюють контроль за переміщенням автотранспорту, що перевозить живих тварин, продукції та сировини тваринного походження та кормів і проводять обробку техніки спеціальними дезінфекційними засобами.

За матеріалами Хмельницької облдержадміністрації

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!