Тваринництво

60% свинарів готові й надалі розвивати бізнес

60% свинарів готові й надалі розвивати бізнес

Галузь свинарства, незважаючи на складні часи, які вона пережила в І півріччі 2016 року, значний відсоток гравців ринку готові і планують розвивати свою діяльність.

Про це свідчать результати опитування Асоціації свинарів України.

До анкетування долучилися 300 господарств різних розмірів: і ті, що мають близько півтисячи свиней, і флагмани (понад 100 тис. голів). Ферми-респонденти утримують понад 60% промислового маточного поголів’я і більш ніж половину загальної кількості свиней в Україні.

Згідно з результатами опитування, 49% господарств планують продовжувати розвивати бізнес. З них 1/5 будують нові виробничі майданчики або проводять реконструкцію.

Ще 30% респондентів повідомили про наміри оновлення та нарощення маточного стада.

10% опитаних свинокомплексів ухвалили рішення збільшувати кількість свиноматок і будувати/реконструювати потужності.

Планами щодо розвитку вертикальної інтеграції, зокрема, запровадження власного перероблення свинини поділилися ще 5% анкетованих господарств.

«Наразі на ринку спостерігається сприятлива цінова ситуація для виробників. Вона є результатом складних часів ‒ І півріччя 2016 року, ‒ коментують в Асоціації свинарів України. ‒ Тим не менш, теперішні позитивні умови роботи переконують гравців ринку у привабливості свинарського бізнесу. Реконструкція, модернізація потужностей, оновлення маточного стада слугуватиме передумовою для деякого відновлення племінного запасу та загальної кількості свиней в Україні на початку наступного року».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!